Keramické náhrady na počkání

Náhrada zubní tkáně během několika hodin

Jak to funguje?

Disponujeme vlastním skenovacím zařízením a frézovacím centrem a s jejich pomocí dokážeme vyrábět vlastní korunky a krátké můstky. To znamená, že místo otiskování skenujeme stav zubů speciální kamerou. Následně v počítači namodelujeme požadovaný tvar zubní náhrady. Výsledek modelace potom frézovací stanice vyfrézuje.

To znamená, že v případě vašeho zájmu o tuto metodu ošetření proběhne v jedné návštěvě celý proces přípravy, zhotovení a nasazení keramické náhrady. Pokud se vám to hodí více, není samozřejmě problém se domluvit na druhém termínu nasazení. U větších rozsahů (více zubů) je to spíše žádoucí i vzhledem k použitým materiálům a době jejich zpracování.

Frézujeme především z keramiky. Nové keramické materiály se svými vlastnostmi nejvíce blíží zubům, jsou odolné a barevně stálé.

Chci tento způsob ošetření, kde zjistím více informací?

Zeptejte se přímo na recepci osobně nebo mailem, případně si domluvte konzultaci s lékařem.

Zubní implantáty

Ztrátu jednoho i více zubů umíme řešit tzv. zubními implantáty. Jedná se o speciální "šrouby", které se dokáží vhojit do kosti a suplují tak funkci kořene zubu. Na implantát lze nasadit korunku nahrazující zub, více implantátů může nést můstek nebo slouží pro lepší retenci snímatelné náhrady (náhrada drží na implantátech).


Další články