OZNÁMENÍ

Aktuální oznámení našim klientům

Aktualizace vnitřního řádu spolupráce

S platností od 1.3. aktualizujeme náš vnitřní řád spolupráce s našimi klienty. Reagujeme tak na změny, které do běžného provozu přinesla protiepidemická opatření, a současně zpřesňujeme již zaběhlé postupy, na které jsou naši klienti zvyklí. S vnitřním řádem se můžete seznámit na našem webu v sekci (Dokumenty), v naší praxi na nástěnce před vstupem do čekárny i přímo v čekárně.

Aktuálně k infekci COVID-19

AKUTNÍ STAVY HLASTE VŽDY PŘEDEM. VSTUP DO BUDOVY POUZE PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ V URČENÝ ČAS.

Řídíme se platnými nařízeními vlády. Pro vstup musí být každá osoba vybavena respirátorem typu FFP2. U vstupu je vám k dispozici stojan s dezinfekcí - prosíme, dezinfikujte si při příchodu i odchodu ruce!

Vstup do čekárny pouze přes zvonek u vstupních dveří. Prosíme, dodržujte domluvený čas. Prostory čekárny jsou pravidelně několikrát denně dezinfikovány včetně klik všech dveří. Každý den je po pracovní době spuštěn generátor ozonu jako další forma dezinfekce vnitřních prostor.

PIŠTE EMAIL = pikrdent@gmail.com

Aktuální informace také na našem Facebooku Facebook

PLNÝ STAV - NOVÉ PACIENTY V SOUČASNÉ DOBĚ NEPŘIJÍMÁME

V současné době máme zcela plný stav a dlouhé objednací doby, z tohoto důvodu nové pacienty až do odvolání nepřijímáme, neboť bychom jim nebyli schopni zajistit potřebnou péči (na základě zákona č. 372/2011 Sb.).